Kentmanni 19, Tallinn, Eesti
+372 5553 4915

Ostutingimused

1. Ostutingimused
1.1 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad PÄRLIPESA OÜ kaudu ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Kaubavalik ja hinnad muutuvad ette teatamata.

1.2 Ostmiseks kättesaadava kauba kogus on toodud ajalise nihkega ja võib tegelikust laoseisust erineda.

1.3 Ostu-müügi tehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) sellest hetkest, kui kokkulepitud ettemaksusumma on laekunud PÄRLIPESA OÜ arvele või kontoris asuvasse kassasse.

1.4 Tellitud kaup broneeritakse automaatselt.

1.5 Ostja ja PÄRLIPESA OÜ vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega. Kui kokkuleppele ei jõuta, saavad pooled oma õiguste kaitseks pöörduda tarbijakaitse ametisse või Tallinna linnakohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtuvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.
2. Tellimine 

2.1 Valige e-poest toode, mida soovite osta. Kõik Teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.

2.2 Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.

2.3 Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage VORMISTA TELLIMUS.

2.4 Tellimuses tuleb täita kõik * (tärniga) tähistatud lahtrid.

3. Hinnad ja tasumine 

3.1 Kõik meie (parlipesa.ee e-poes olevad) hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

3.2 Peale soovitud kauba ostukorvi lisamist on Teil võimalik valida sobiv makseviis.

3.3  Toodete eest saate tasuda:

1) internetipanga kaudu. (Swedbank ja  SEB pangalinkide kaudu).

2) kauba kättesaamisel (Valides makseviisiks “tasun arve kohapeal” ja tasudes arve PÄRLIPESA OÜ poes aadressiga Kentmanni 19, Tallinn)

3) Mastercard- ja Visa krediitkaartidega.

4) Ülekandega emailile saadetud arve alusel.
4. Tarneaeg ja transport
4.1 Kaubad postitatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist (sooduskampaaniate ajal postitakse Teie tellimus 3-4 tööpäeva jooksul).

4.2 Kui tellimise käigus olete valinud sobivaimaks kauba kohaletoimetamise viisiks „Tulen tellitud kaubale ise järele”, saate kauba kätte PÄRLIPESA OÜ poest aadressiga Kentmanni 19, Tallinn. Kauba üleandmine toimub kaupluse lahtioleku ajal E-R kl 10-18,L 11-15.

4.3 Kauplusest kauba kätte saamiseks palume võtta kaasa tellimus/arve, mis Teie e-postile saadeti või tellimuse/arve number.

4.4 Teised saatmisviisid toimivad vastavalt teenust pakkuva ettevõtte tingimustele ja hinnakirjale.

4.5 Tooteid ei saadeta tavatellimuse puhul väljaspoole Eesti Vabariiki, täpsustavat info e-pood@parlipesa.ee
5. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine 
5.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates PÄRLIPESA OÜ e-poe e-maili aadressile e-pood@parlipesa.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades PÄRLIPESA OÜ kontakttelefonile +372 5553 4915.

5.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 15 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu toote vastu , saates PÄRLIPESA OÜ e-poe e-maili aadressile

e-pood@parlipesa.ee vastavasisulise tellimuse tühistamise teate koos tellimuse numbriga, või helistades PÄRLIPESA OÜ kontakttelefonile +372 5553 4915.

5. 3  Punktis 5.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni, eeldusel, et olete sama tähtaja jooksul kauba tagastanud.

5.4. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid jne).

5.5. PÄRLIPESA OÜ e-poel on õigus tagastatava toote transpordikulu kuni 10EUR ulatuses kliendilt küsida ning selles mahus tagastavast summast maha võtta.

5.6. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud PÄRLIPESA OÜ poolt; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on PÄRLIPESA OÜ -l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab PÄRLIPESA OÜ Teile tasaarveldamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-maili aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarveldamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja PÄRLIPESA OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

 6. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

6.1. PÄRLIPESA OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.

6.2. PÄRLIPESA OÜ ei vastuta:

1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest.

2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.

3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

6.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode PÄRLIPESA OÜ kulul.

6.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

6.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.

7. Vastutus ja vääramatu jõud 
7.1. PÄRLIPESA OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate PÄRLIPESA OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. PÄRLIPESA OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida PÄRLIPESA OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist PÄRLIPESA OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

8. Privaatsus
8.1 Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

8.2 Kõiki PÄRLIPESA OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal (SSL) pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka PÄRLIPESA OÜ -l puudub neile juurdepääs.

8.3 Krediitkaardi makes  teostamiseks suunatakse Teid Kaardikeskuse turvalises keskkonda, kus maksja andmed sisestatakse sealsesse andmebaasi ja salvestatakse.

Ava vestlus
1
Close chat
Hello! Thanks for visiting us. Please press Start button to chat with our support :)

Alusta